Оформлення віз
громадянам України!
Оформляємо візу в шенген від 85 євро
Гарантія, мінімальний пакет документів!

Віза в ОАЕ

ОАЕ зовсім недавно представляли собою суцільну пустелю, і абсолютно не уявляли для туристів ніякого інтересу. Однак зараз Емірати називають рукотворним туристичним раєм, що абсолютно не випадково. Ця країна приваблює людей з усього світу, щоб помилуватися унікальними сучасними спорудами, серед яких найвищий хмарочос у світі Бурдж-Халіфа, красиві палаци і мечеті, музейні та історичні комплекси. І, звичайно ж, міста Еміратів прославлені курортами, які представляють своїм відвідувачам буквально всі види розваг: від відпочинку на пальмових островах до гірськолижного спорту.

Особливості віз в ОАЕ

Чітко класифікувати еміратські візи досить важко, так як їх дуже багато і в них постійно вносяться корективи. Еміратські візи стоять на порядок вище європейських, і типологія віз в ОАЕ абсолютно відрізняється від такої в зоні Шенгену. Хоча тут все також присутній поділ візових документів на одноразові, дворазові і мультивізи.

Араби мають свої погляди на відсіювання «небажаних» візитерів, як наслідок, своєрідні обмеження і підвищені вимоги. Тому без допомоги фахівця розібратися в тонкощах оформлення візових документів дуже важко. Співробітники спеціалізованих агентств, які мають чималий досвід роботи з візовими центрами ОАЕ, допоможуть вам зібрати всі необхідні документи для того, щоб переконати арабських чиновників видати вам необхідну візу.

Короткострокові візи в ОАЕ

У даній категорії розрізняються такі типи візових документів, які можуть оформити громадяни України для відвідування ОАЕ:

 • Круїзна. Оскільки велика кількість міжнародних туристичних лайнерів нерідко є гостями еміратських портів, державні чиновники прийняли рішення виділити даний тип візи. Громадянину України його необхідно оформити в разі, якщо він планує виходити на сушу цієї держави під час своєї круїзної подорожі. Віза буває 2-ох і 3-х кратною.
 • Туристична. Отримати такий візовий документ можуть ті українці, які планують відвідати Емірати з метою туризму. Видається вона на строк до 30 днів, а загальний термін її дії - 60 днів з безпосередньої дати її відкриття.
 • Гостьову візу українці можуть отримати при пред'явленні запрошення від громадянина ОАЕ.
 • Також є тип візи, призначений для діячів культури і спорту, які приїхали в Емірати з метою участі в різного роду заходах, конференціях, змагання і т.д.

Відносно туристичних і гостьових візових документів необхідно додати, що еміратських чиновники звертають пильну увагу на фінансовий стан мандрівника. Емірати - дорога країна, для якої туризм становить велику частку фінансових вливань. Тому тут радо приймають мандрівників, які готові розлучитися з чималою сумою грошей під час свого візиту в країну.

Віза є одноразовою, максимальний термін перебування до 30 днів, віза діє - 60 днів з дня видачі візи Імміграційної служби, продовження заборонена.
Ми відкриваємо тільки туристичні візи. Вартість візи в ОАЕ - 120 у.о.

Необхідні документи для відкриття туристичної візи в ОАЕ:

 • Кольорова чітка відсканована копія першої сторінки закордонного паспорта
 • Термін дії паспорта повинен бути не менше, ніж 6 місяців від дати планованого закінчення поїздки.
 • Кольорове цифрове або відскановане фото туриста

Документи для дітей:

 1. Для дітей з окремим проїзним документом / паспортом вимоги такі ж як в розділі 1. ВАЖЛИВО! Без надання додаткових документів, візи відкриваються тільки якщо діти / підлітки летять в супроводі батьків-однофамільців. Якщо у батьків і дітей (підлітків до 18 років) різні прізвища, то додатково необхідно надати скан свідоцтва про народження + переклад на англійську мову, бажано з печаткою бюро перекладів.
 2. Для дітей, вписаних в паспорти батьків, необхідна кольорова чітка відсканована копія сторінки, де дитина вписана і обов'язково вклеєна, фото повинно бути актуальним, має бути повністю вказано прізвище, ім'я, стать, дата народження дитини. В цьому випадку свідоцтво про народження надавати не обов'язково.

Довгострокові візи в ОАЕ

Українці можуть отримати документ, який дасть їм право перебувати на території ОАЕ більш тривалий термін. Однак, так чи інакше, цей документ ніяк не може бути підставою для подальшої подачі заяви на отримання громадянства в силу особливого законодавства цієї держави.

 • Еміратська робоча віза видається українцям, які отримали офіційне запрошення від арабських компаній, зареєстрованих в ОАЕ.
 • Резидентна віза може бути отримана громадянином України в тому випадку, якщо їм була придбана надвіжімость в ОАЕ. Такий документ дає повне право перебувати в країні тривалий час, проте в разі відсутності резидента території країни протягом 6 місяців з моменту отримання візи, даний документ анулюється і вимагає повторного процесу оформлення.

Однак новоспеченому резиденту потрібно взяти до уваги, що якщо він протягом півроку з моменту отримання візового документа буде відсутній в ОАЕ, його віза буде анульована. Процес доведеться починати спочатку, при цьому ніяких фінансових відшкодувань не передбачено.

Особливі обмеження

Так як ОАЕ є країною, котра сповідує мусульманство, вона має свої закони по відношенню до жінок. Таким чином, українки у віці до 30 років обов'язково повинні в'їжджати в країну в супроводі чоловіка, батька або повнолітнього брата. При цьому важливо, щоб молода дівчина і її чоловік мали однакові прізвища.

Також введено обмеження на в'їзд дітям (особливо це стосується дівчаток від 10 до 16 років), подорожуючим з третіми особами. Також це обмеження діє на мам, які подорожують з дітьми, але без батька. Дана категорія осіб з 98% ймовірністю отримають відмову в отриманні візи.

Причини відмови

Можна виділити кілька найбільш часто зустрічаються факторів, які можуть послужити причиною відмови:

 • Наявність судимості;
 • Історія правопорушень під час попередніх візитів в ОАЕ;
 • Порушення візового режиму (незареєстрований виїзд або в'їзд в країну);
 • Неправильне визначення мети поїздки;
 • Некоректне заповнення документів;
 • Незадовільна матеріальна забезпеченість апліканта.

Важливо домовитися про те, всупереч існуючій міфу, на відміну від більшості арабських країн, ОАЕ пропускає на свою територію громадян України, які побували до цього в Ізраїлі.

Відео
Запитання / відповідь
Запитань в даному розділі наразі немає
Задайте своє питання:
Вкажіть Ваше ім'я
Вкажіть Ваш email
Вкажіть Ваше питання