Оформлення віз
громадянам України!
Оформляємо візу в шенген від 85 євро
Гарантія, мінімальний пакет документів!

Воєводське запрошення

Воєводське запрошення - це один із способів отримати візу в Польщу. Воно вважається самим "практичним" і має цілий ряд вагомих переваг.

По-перше, воєводське запрошення дає можливість жити і працювати в Польщі протягом року (інші запрошення дозволяють найматися на роботу на термін від одного до шести місяців) і відвідувати, як туристу, інші країни Шенгенської зони - на поїздки відводиться до 90 днів протягом кожного півріччя, на яке відкрита віза.

По-друге, польське консульство ніколи не відмовляє в оформленні віз, запитуваних на основі воєводських запрошень, так як умови вашої майбутньої роботи, проживання, страховки і т.д. перевіряють у воєводстві, і стверджує запрошення особисто воєвода (в Україні цього рангу відповідає губернатор, а тому, що стверджує такий високопоставлений чиновник, слід вірити).

По-третє, по воєводського запрошення ви маєте право працювати в Польщі або в інших країнах Шенгену - в тому випадку, якщо фірма-наймач має підряди в інших країнах і бажає послати вас туди у відрядження.

По-четверте, віза, оформлена за воєводського запрошення, може перекривати "коридори" (тобто паузи) за іншими візами. Наприклад, після попереднього робочого візиту до Польщі ви можете подати документи на робочу візу тільки через рік, а воєводське запрошення дозволяє не дотримуватися такого жорсткого графіка і повернутися до роботи вже через один-два місяці, які будуть потрібні на оформлення нової візи. Також робочу візу цього типу можна оформити паралельно з шенгенською візою (за правилами, відкривати нову візу в країни Шенгену можна тільки тоді, коли закінчилася дія старої).

Нарешті, ви не зобов'язані працювати саме в тій фірмі, яка прислала вам запрошення. Але реальний роботодавець зобов'язаний оформити вам нове запрошення, інакше вас можуть депортувати. Також ви будете вважатися нелегалом зі всіма витікаючими наслідками, якщо не працюєте протягом 10 днів поспіль.

Центр також надає допомогу у видачі запрошень особам, які мають посвідку на проживання (тимчасовий або постійний) в Україні. Так, наприклад, до нас звернувся громадянин Камеруну з ВНЖ в Україні; Центр оформив йому воєводське запрошення і допоміг з видачею візи. Іноземці без постійного місця проживання можуть оформити у нас воєводське запрошення, але візу отримують у своїй країні.

Воєводське запрошення реєструється в воєводстві протягом місяця. Деякий час йде на доставку документів до Польщі, а також в польське консульство в Україні, на видачу візи. Тому почати готувати документи на візу слід за 2-3 місяці до запланованого виїзду в Польщу.

Центр візової підтримки My-Visa забезпечить воєводське запрошення, а також видачу робочої візи в Польщу.

Увага! Обіцянка реєстрації менше, ніж через місяць, є шахрайством, а саме запрошення може бути підробкою!

Від Вас потрібно список таких необхідних документів:

  1. закордонний паспорт;
  2. Дві фотокартки розміром 3,5 х4,5, 80% обличчя;
  3. Копію вмісту українського паспорта.

При цьому ми Вас забезпечимо:

  1. Запрошенням на роботу від польської фірми;
  2. Заповненої візової анкетою;
  3. Реєстрацією в консульстві в потрібному візовому центрі. *

Перерахований список входить у вартість оформлення візи!

Вартість візи від воєводи 350 € **.

Передоплата 50% або ваш закордонний паспорт в якості застави.

* Реєстрація наводиться при наявності місць на поточні дати, якщо наявності таких місць немає, ми допоможемо зареєструватися за додаткову оплату.

** Страховка оплачується додатково.

Запитання / відповідь
Владимир (23.01.2017)
Здравствуйте, при оформлении документов по воеводе нужна страховка или нет??У Вас можно приобрести воеводское приглашение, стоимость?? В Вашем списке услуг не указана страховка, Вы делаете страховку, которая входит в стоимость услуг, или страховка не нужна для подачи документов в визовый центр (по воеводе) и для поездки вообще????
Добрый день Владимир! Страховка обязательна и она входит в стоимость пакета документов. Вы также можете купить отдельно страховку у нас для открытия воеводской рабочей визы. Стоимость воеводского приглашения 350 евро (отдельно). Пакет документов на воеводскую визу вместе с регистрацией 400 евро.В работе до 50 дней.+ делаем рабочие лито­вские 360/360 за 7-10­дней цена 750евро, 20­дней 650 евро. Обращайтесь!
Задайте своє питання:
Вкажіть Ваше ім'я
Вкажіть Ваш email
Вкажіть Ваше питання