Оформлення віз
громадянам України!
Оформляємо візу в шенген від 85 євро
Гарантія, мінімальний пакет документів!

Страховка для шенгенської візи

Якщо Ви плануєте поїхати в одну з країн Шенгенської зони, Вам обов'язково потрібно купити страховий поліс для того, щоб проїхати за кордон. Наявність такої страховки гарантує надання безкоштовних медичних послуг за кордоном, якщо вони раптом будуть потрібні. Хотілося щоб такого не траплялося, але ніхто не застрахований від того, що з нами може статися в поїздці - сильне отруєння, травма, грип, зубний біль і т. д., А це не маленькі витрати в будь-якій європейській країні. Покрити всі Ваші витрати у зв'язку з цим неприємностями допоможе медична страховка для шенгенської візи.

Медична страховка є необхідною умовою для відкриття будь візи в країни Шенгенської угоди. От тільки як правильно її оформити на сайтах зазвичай не пишуть. Отже, почнемо з того що мінімальна сума покриття страхового поліса має становити 30 тисяч євро і діяти вона повинна для всіх країн Шенгенської угоди. Обов'язково цю страховку Ви повинні купити у своїй країні. У консульствах приймають страхові поліси тільки від компаній, які мають договір з міжнародною страховою компанією Шенгенської зони.

У випадку якщо у Вас мультивіза термін страховки має покривати хоча б термін одного в'їзду в Шенгенську зону. При подачі документів на візу Вам необхідно мати з собою не тільки оригінал, але і копію страховки. На вартість страхового поліса зазвичай впливає термін перебування в країні Шенгенської зони і на яку суму Ви хочете застрахуватися. Якщо Ви оформите страховку на 30 тис.євро - один день Вам обійдеться приблизно 6-8 грн., Якщо страховка буде на 75 тис.євро один день буде стояти приблизно 20 грн.

Купити надійний страховий поліс Ви також можете в нашому центрі візової підтримки "MY-VISA".

Запитання / відповідь
Запитань в даному розділі наразі немає
Задайте своє питання:
Вкажіть Ваше ім'я
Вкажіть Ваш email
Вкажіть Ваше питання