Оформлення віз
громадянам України!
Оформляємо візу в шенген від 85 євро
Гарантія, мінімальний пакет документів!

Працевлаштування та ВНЖ в Швеції

Швеція - країна з високим рівнем життя в Європі, де кожен клієнт може отримати: безкоштовно соціальну допомогу та медичне обслуговування, високооплачувану роботу, тимчасову посвідку на проживання з подальшим постійним дозволом на проживання.

Потрібні фахівці різних напрямків, робочі на будівництво і жінки на прибирання готелів, приміщень і ресторанів. Зарплата: прибиральниці - 8-9 євро за годину, будівельники 10-14евро на годину. Робочий день 10 годин, 6 днів на тиждень. По приїзду до Швеції кожного клієнта зустрічає наш представник, він надає всю інформацію і допомогу. Далі потрібно буде звернутися в міграційну службу з проханням про надання притулку, щоб отримати житло, внутрішню LMA - карту і дозвіл на роботу. Спочатку держава надає житло хостел - в середньому на 6 осіб, сім'ї живуть окремо, триразове харчування.

Дотримуючись закону в цих апартаментах потрібно прожити десять робочих днів. За цей час потрібно здати відбитки пальців, пройти медогляд і співбесіду з міграційним співробітником.

До спілкування з міграційним працівником клієнта готує наш представник у Швеції. Приблизно через 10 робочих днів клієнт переїжджає в житло, його знаходить наш партнер, з огляду на бажання і фінансові можливості клієнта.

Надалі є три варіанти розвитку подій:

  1. Людині виносять відмову в притулку. У цьому випадку клієнт подає з нашою допомогою на апеляцію, і поки розглядаються документи, чоловік працює до 1,5 років і після останньої 3-ї відмови протягом місяця залишає країну.
  2. Людині дають дозвіл на притулок. У цьому випадку йому оформляють тимчасову посвідку на проживання на 3 роки, протягом яких клієнт може працювати і після закінчення терміну має право подавати на ПМЖ.
  3. Роботодавець підписує з людиною довгостроковий контракт (на 2 роки). В цьому випадку видається робоча віза на 2 роки з можливістю продовження. Після трьох років також можна подавати документи на ПМЖ (ціну уточнюйте).

Документи необхідні для вильоту:

  • біометріческій паспорт;

Оплата послуг проводиться в два етапи:

  • 400 євро в Україні
  • 500 євро в Швеції

Більш детально інформацію про можливості виїзду на ВНЖ і роботі в Швеції, Ви можете отримати за телефоном +38 (066) 708-50-98

Запитання / відповідь
Запитань в даному розділі наразі немає
Задайте своє питання:
Вкажіть Ваше ім'я
Вкажіть Ваш email
Вкажіть Ваше питання