Оформлення віз
громадянам України!
Оформляємо візу в шенген від 85 євро
Гарантія, мінімальний пакет документів!

Громадянство ЄС

Громадянство ЄС або громадянство Євросоюзу - поняття які все частіше з'являються в нашому житті. Тим не менш, громадянин будь-якої країни, що входить в ЄС, може вільно жити і працювати в будь-якій країні ЄС. Станом на 2014 рік Євросоюз налічує 28 країн: Австрія, Бельгія, Болгарія, Великобританія, Німеччина, Греція, Данія, Ірландія, Іспанія, Італія, Люксембург, Нідерланди, Португалія, Фінляндія, Франція, Швеція, Угорщина, Кіпр, Латвія, Литва, Мальта, Польща, Румунія, Словаччина, Словенія, Чехія, Хорватія, Естонія, Болгарія, Румунія, Хорватія (2013 рік). На черзі такі країни як Чорногорія, Сербія.

Кожна людина, яка є громадянином держави, що є членом Євросоюзу, буде громадянином Євросоюзу. Громадянство Євросоюзу буде доповнювати, але не буде заміняти національне громадянство. Закономірно виникає питання: що дасть отримання громадянства ЄС? Ну по-перше це право на необмежене перебування і право на роботу в будь-якій країні ЄС. Можливість безвізового переміщення більш ніж по 150 країнам світу (у тому числі США, Канада, Нова Зеландія). Крім цього право на пенсійне та соціальне обслуговування в країнах-учасницях ЄС, можливість безкоштовного навчання в будь-якому вищому навчальному закладі на території ЄС і т.д. Найбільш важливою перевагою статусу громадянина ЄС є те, що цей статус постійний і не вимагає продовження. Ви отримуєте можливість безперешкодно переміщатися по території Єврозони. Разом з паспортом громадянина ЄС людина отримує соціальний і правовий захист європейського рівня.

Отримане громадянство ЄС дає своєму власникові безліч переваг, а його оформлення займає досить тривалий час і вимагає постійної участі в процесі. Тому позитивний результат здатний принести тільки професійний і всебічний підхід до вирішення проблеми. Якщо ви зважитеся на отримання громадянства ЄС, то найдієвішим способом стане звернення в компанію або агентство, які спеціалізуються в питаннях громадянства.

Агентство "My-visa" також спеціалізується з питань отримання громадянства ЄС. Наші фахівці компетентно і професійно допоможуть Вам з вирішенням цього питання. Ви можете розраховувати на нашу допомогу і сприяння!

Запитання / відповідь
Запитань в даному розділі наразі немає
Задайте своє питання:
Вкажіть Ваше ім'я
Вкажіть Ваш email
Вкажіть Ваше питання