Оформлення віз
громадянам України!
Оформляємо візу в шенген від 85 євро
Гарантія, мінімальний пакет документів!

Чехія і Словаччина будуть видавати українцям мультивізи на 5 років

13.06.2015

Тепер українцям буде простіше в'їжджати в Шенген зону через Чехію і Словаччину, аніж через Польщу. 

Цією можливістю зможе скористатися будь-який громадянин України, у якого в закордонному паспорті є хоча б одна шенген віза - можливо одноразова й на короткий термін.

Українцям спершу видаватимуть річні мультивізи; використана річна віза дозволить отримати дворічну візу, а потім - і п'ятирічну. Вже зараз при подачі документів на візу українці нерідко отримують приємний сюрприз - мультивізу замість затребуваної одноразової короткострокової візи. За мультивізою шенген наші співгромадяни можуть їздити по всій Єврозоні, але в'їжджати зобов'язані через Чехію або Словаччину.

Подібну послугу надають чеські та словацькі консульства у Києві та Ужгороді. Ініціативу з видачі п'ятирічних віз шенген підтримують активісти соціальної кампанії "П'ятирічні візи для українців і білорусів". Мета кампанії - розвантажити черги в польських консульствах і стимулювати видачу п'ятирічних віз у Польщу. Активісти звертають увагу поляків на те, що інші країни Центральної та Східної Європи (зокрема, Чехія, Словаччина, Словенія, Литва, Латвія) більш лояльні до українців, аніж Польща.