Оформлення віз
громадянам України!
Оформляємо візу в шенген від 85 євро
Гарантія, мінімальний пакет документів!

Віза в Англію

Англія - ​​найстаріша з європейських монархічних держав, яка має самобутню культуру, атмосферу і властиву їй дух аристократії. Ця держава на весь світ прославлена своїми архітектурними пам'ятками, літературними шедеврами, а також мальовничою природою.

Хто ж ніколи не чув про легендарний Стоунхендж, лондонський Тауер, Трафальгарську площу, Біг-Бен, Кентерберійський собор і Букінгемський палац?. До слова, королівська резиденція відкрита для відвідування туристами з серпня по вересень, поки королева відсутня на місці. Пам'яток в Англії не злічити, тому кожен любитель подорожей відшукає в цій країні щось своє.

Загальна інформація про візи в Англію

Англія має свою візову політику, яка відрізняється від такої в інших європейських країнах. Одноразову НЕ імміграційну англійську візу видають на термін до 6 місяців, а мультивізу терміном від 1 року до 10 років, однак при цьому знаходитися в королівстві громадянин України в будь-якому випадку зможе НЕ більше 180 днів в році.

Імміграційні візи в Англії видаються терміном від півроку до 10 років. Залежно від типу візи, в подальшому можна продовжити її термін дії або ж подати заяву на ПМП.

Британські візи мають більшу кількість підвидів, всього їх близько 30. Їх можна розбити на 5 основних категорій віз:

 • гостьові;
 • робочі;
 • сімейні;
 • студентські;
 • бізнес-візи.

Перед подачею документів точно визначитеся, який підтип візи вам необхідний. Цей момент дуже важливий, оскільки неправильно позначена мета візитів може стати причиною відмови. Звертайтеся в наше агентство, ми подмерем необхідний Вам тип візи і Проконсультируйте з решти питань!

Типи гостьових віз до Англії

Дана категорія візових документів найбільш затребувана серед громадян України, які в'їжджають на територію Англії для короткострокового перебування з метою туризму, відвідування рідних, відвідування короткочасних курсів і т.д. Вони розподіляються відповідно до цілей візиту і спектру прав, які отримує при отриманні візи громадянин іншої країни.

 • Туристична. Даний тип візи найбільш поширений серед мандрівників, які подорожують разом з туристичними компаніями.
 • Безпосередньо гостьова віза видається при пред'явленні запрошення від друзів або ж родичів, які є англійськими громадянами. Даний тип візи особливо популярний у одиночних мандрівників, так як не вимагає чеків з готелів, схем туристичних маршрутів і т.д. Плюс полягає також в тому, що запрошуюча сторона може виступити спонсором мандрівника, тим самим позбавивши його від необхідності розкривати свої доходи.
 • Гостьова бізнес-віза дозволяє громадянам України відвідати Англію з метою ведення переговорів, відвідування конференцій, а також укладання контрактів.
 • Гостьову шлюбну візу можуть отримати громадяни України строком до 6 місяців для укладення шлюбного союзу з можливістю подальшої подачі заяви на громадянство.
 • Студентська віза видається студентам, зарахованим на короткострокові навчальні курси.
 • Віза спортсмена видається учасникам різних спортивних заходів з обов'язковим документальним підтвердженням про його участь в цьому заході.
 • Для діячів мистецтва також існує своя віза, яка дозволяє їм взяти участь в музичному та театральному виступах, фестивалях, концертах і т.д.
 • Дитяча видається особам молодше 18 років, які бажають відвідати друзів або родичів.
 • Віза медичного пацієнта може бути видана тим українцям, які бажають отримати приватні медичні послуги в англійських клініках.

Типи робочих віз до Англії

Дана категорія документів дає можливість здійснювати трудову діяльність на території Англії. При цьому деякі типи мають на увазі подальше отримання права на оформлення ПМП.

 • Загальна розширена (Tier 1) віза поширюється тільки на заявників, які вже перебувають на території цієї держави. Воно дозволяє висококваліфікованим працівникам жити і працювати в Англії без наявності запрошення.
 • Віза для випускників (Tier 1) необхідна студентам іноземцям, які закінчили британський ВНЗ, для подальшого перебування на території держави з метою працевлаштування та проживання.
 • Спільна робоча (Tier 2) віза призначена для українців, які отримали запрошення на роботу від британської компанії.
 • Для релігійних діячів також передбачений документ, що дає право проживати і здійснювати спеціальну діяльність в Англії. Доступна при пред'явленні спеціального запрошення від британських організацій.
 • Тимчасова робоча віза (Tier 5) має кілька підтипів, які призначені для різних категорій вузькоспеціалізованих працівників, які прибули для здійснення певних завдань.
 • Поодинокі бізнес-представники також можуть отримати можливість заснувати дочірнє підприємство або ж філія в Англії.

Сімейна віза

Завдяки цій програмі громадяни України можуть «возз'єднатися» з найближчими родичами, а також подружжям. Даний тип візи є імміграційним, а значить, дозволяє подати заяву на отримання ПМП в даній державі.

Бізнес-віза в Англію

Українці, які бажають вести бізнес на британській території, разом зі своїми сім'ями отримують право на постійне проживання при наявності даного типу візи. Сюди відносяться бізнесмени, які планують внести значні фінансові вкладення в розвиток бізнесу в Англії, підприємці, що засновують власний бізнес. Обдаровані в різних сферах люди, таланти яких є видатними і загальновизнаними, також можуть отримати візу цього типу.

Студентська віза в Англію

Даний візовий документ дає можливість особам до 18 і старше 18 років отримати початкову / середню / вищу освіту в англійських навчальних закладах. Для отримання документа необхідна наявність документів з навчального закладу, який підтверджує ваше зарахування в якості студента.

Причини відмови

Основні фактори, що призводять до відмови у видачі візи англійської, такі:

 • Неповний пакет документації, а також неправильне її заповнення;
 • Наявність судимості;
 • Знаходження під слідством;
 • Відсутність підтверджень фінансової спроможності / наявності нерухомості і т.д .;
 • Приховання справжньої причини візиту або ж повідомлення неправдивих даних.

Отримати англійську візу для українців завжди було досить складним завданням, що з останніми політичними подіями тільки посилилося. Британські чиновники часто розглядають українців як потенційних мігрантів, особливо тих, які не мають постійного високого доходу.

Важливо мати на увазі факт того, що в разі відмови, англійське консульство не поверне назад витрачені вами фінанси на оплату процедури оформлення. Тому щоб уникнути зайвих фінансових витрат і паперової тяганини з оскарженням відмови, оформлення цього документа настійно рекомендується довірити фахівцям агентств, які мають великий досвід в даному питанні. Тому звертайтеся в наше ашентство, ми з радістю допоможем Вам успішно відкрити візу в Англію!

Запитання / відповідь
Запитань в даному розділі наразі немає
Задайте своє питання:
Вкажіть Ваше ім'я
Вкажіть Ваш email
Вкажіть Ваше питання