Оформлення віз
громадянам України!
Оформляємо візу в шенген від 85 євро
Гарантія, мінімальний пакет документів!

Віза в Канаду

Країна кленового сиропу - Канада - може похвалитися багатою історією, культурою і великою кількістю історичних пам'яток, що ваблять своїми чарами мандрівників з усього світу. Але, без сумніву, найголовніші пам'ятки заховані в її природі. Це і національні парки, і мальовничі гірські пейзажі, озера, ліси і відомий на весь світ Ніагарський водоспад.

Жваві міста представляють собою суміш сучасних хмарочосів і старовинних будівель, які зберігають в собі пам'ять про минулі століттях. Щоб відчути цю історичну атмосферу, варто відвідати музей під відкритим небом Самуеля де Шамплейн, фортеця Луїсбург, поселення Кінгс-Лендінг і історичний парк Рузвельта.

Вартість візи залежить від того який пакет документів Вам потрібен. Ми подамо документи без Вашої особистої присутності.

Необхідні документи для відкриття туристичної візи від 6 місяців до 10 років:

 • Ксерокопія українського паспорта
 • Всі дійсні закордонні паспорти, також ті, термін дії яких закінчився.
 • 2 фото (3,5 * 4,5 см, 80% обличчя)
 • Документи, що підтверджують Вашу фінансову спроможність (якщо є)
 • Довідка з місця праці з розбивкою про нарахування заробітної плати за останні 6 місяців (якщо є);
 • Інші документи (свідоцтво про шлюб, довідка про несудимість, бронь авіа, бронь готелю і т. Д.) (Якщо є)

Це базовий список документів. Який саме Вам список потрібно надати залежить від Вашої візової історії. Подробиці і ціну уточнюйте у менеджера.

Короткострокова неімміграційна віза в Канаду

Канада охоче приймає на своїй території фінансово забезпечених туристів, а також бізнесменів. Для цієї категорії осіб призначені короткострокові канадські візи. Вони даються на термін до 180 днів і дають право одно- або багаторазового (Multi) в'їзду. Існують такі підтипи:

 • Туристична віза. Такий документ отримують українські мандрівники, які здійснюють поїздку з турфірмою або ж поодинці, надавши копії зворотних квитків на літак, копію готельної броні, а також схему маршрутів.
 • Гостьова віза видається українцям, яка одержала від друзів / родичів, які є громадянами Канади, офіційне запрошення.
 • Навчальна короткострокова віза можуть бути отримані громадянами України, які летять в Канаду для того, щоб пройти навчання на короткотермінових курсах.
 • Ділова віза потрібна для здійснення ділових поїздок з метою відвідування бізнес-заходів, конференцій та підписання договорів.

Довгострокова неімміграційна віза

Довгострокові неімміграційні канадські візи діляться на робочі та студентські. Робочу візу можуть отримати українці, які були офіційно запрошені на роботу в канадську компанію і можуть надати цьому документальні докази. Студентська призначена для українців, які вже зараховані в канадський ВНЗ.

Як правило, робочу візу можна отримати на термін, зазначений у трудовому контракті. Однак даний термін не перевищує 2-ох років. Термін дії студентської візи співпаде з тривалістю навчання.

Імміграційна канадська віза

Ця категорія візових документів дає можливість отримати ВНЖ з подальшим отриманням громадянства Канади. Отримати такий документ можуть такі особи:

 • Кваліфіковані фахівці, які володіють затребуваною в Канаді професією на дуже високому рівні. Сюди ж відносяться виключно обдаровані в різних сферах люди, таланти яких є загальновизнаними.
 • Громадяни України, які мають позитивний досвід ведення бізнесу на батьківщині і за її межами, можуть отримати бізнес візу. Для цього необхідно або вкласти значну суму або ж почати власний бізнес, який сприятиме економічному процвітанню Канади.
 • Сімейний клас. В рамках це програми близький родич або подружжя може запросити громадянина України до Канади. При цьому сторона, що запрошує повинна виступити спонсором, який зобов'язаний надавати вам фінансову підтримку і забезпечувати задоволення ваших базових потреб.

Варто відзначити, що франкомовна провінція Квебек має відмінні риси в плані імміграції, тому її варто розглядати окремо.

Причини відмови

Іншими причинами відмови можуть послужити наступні фактори:

 • Неповне / неправильно оформлення документів;
 • Наявність судимості, а також знаходження під слідством;
 • Історія правопорушень під час попереднього перебування в Канаді;
 • Фінансова неспроможність заявника, відсутність матеріальних цінностей / нерухомості на батьківщині;
 • Махінації з документами або приховування важливої ​​інформації.

Варто зазначити, що більша частина відмов відбувається саме через неправильно оформленого пакету документів. Щоб цього уникнути звертайтесь в наше агентство, ми допоможемо зібрати документи для конкретного типу візи, здійснимо їх переклад і нотаріальне завірення, складемо мотиваційний лист, а також допоможемо підготуватися до проходження співбесіди.

Відео
Запитання / відповідь
Запитань в даному розділі наразі немає
Задайте своє питання:
Вкажіть Ваше ім'я
Вкажіть Ваш email
Вкажіть Ваше питання