Оформлення віз
громадянам України!
Оформляємо візу в шенген від 85 євро
Гарантія, мінімальний пакет документів!

Віза в Литву як альтернатива польському шенгену

Литва (так само, як і Польща) є однією з найбільш зручних країн для в'їзду в Шенгенську зону. Як стверджує глава МЗС Литви, за минулий рік число віз шенген, виданих литовськими дипломатичними представництвами, зросло, порівняно з позаминулим, на 65%. Це не дивно: Литва - дуже красива і гостинна країна; крім того, литовці та українці тісно поєднані історичними, дипломатичними, а нерідко - і родинними зв'язками. Отримати візу до Литви набагато простіше, ніж, наприклад, до Франції чи Італії, а з цієї країни можна подорожувати по всьому Шенгену. Нагадуємо, на сьогоднішній день в цю зону входить 26 країн, які славляться своєю старовиною і розвиненим туризмом.

Однак Литва є не лише гарним «перевалочним пунктом». Так, наприклад, унікальні литовські курорти широко відомі далеко за межами цього краю. Приморські курорти Паланга і Неринга приваблюють любителів літніх відпусток: перебування на прибалтійському узбережжі - це не тільки активний відпочинок, але й цілюща сила сонячних ванн і морських купань.

Також чимала територія Литви покрита сосновими лісами, в яких розташовані курортні області Анікщяй, Друскінінкай, Бірштонас та інші. Відпочинок серед сосен, чисте повітря, мінеральні води сприяють розслабленню і оздоровленню і тіла, і душі, а знамениті косметичні процедури із застосуванням цілющих грязей, бурштину та меду здатні буквально подарувати шкірі другу молодість.

Для шопінгу Литва запропонує не лише відомі європейські марки, але й оригінальні місцеві вироби, наприклад, сувеніри з бурштину.

Любителі культурного туризму також не занудьгують у Литві. За старовинними містами, містечками та селами цієї країни ретельно доглядають, їх реставрують, щоб зберегти неповторну красу. Так, наприклад, найвідоміший об'єкт для оглядів - місто Вільнюс - існує не менше семи століть і вважається одним із найбільших і найгарніших міст Центральної та Східної Європи. Також варті найпильнішої уваги німецька архітектура Клайпеди і готичні будівлі Каунаса.

Зараз Литва пропонує зручні умови для ведення бізнесу іноземцям, тому буде нескладно оформити бізнес візу в Литву.

Центр візової підтримки "MY-VISA" дає можливість отримати річну шенген візу в Литву всього за 400 євро. Оформлення шенгенської візи можливе навіть у чистий паспорт! У вартість входять консульський збір, а також страхування, оформлення документів, кур'єрська доставка та інші необхідні послуги.

Деталі про оформлення литовської візи, ціни, перелік документів, Ви можете дізнатись на цій сторінці.

Ми гарантуємо якість своєї роботи: ви оплачуєте вже готову візу до Литви, передоплата не потрібна!