Оформлення віз
громадянам України!
Оформляємо візу в шенген від 85 євро
Гарантія, мінімальний пакет документів!

Найпоширеніші запитання на співбесіді у посольстві США

Візовий офіцер - жива людина. Він може задати мінімум запитань, а може і "поганяти" вас по анкеті, а також поцікавитись додатковими відомостями.

Тому ви повинні добре знати всю інформацію анкети та інших паперів, не допускати розбіжностей між своїми відповідями і документами і відповідати спокійно, впевнено і, головне, правдиво: візові офіцери добре знають свою роботу і вміють виявляти розбіжності. Мета розпитувань - переконатися в тому, що ви - законослухняний громадянин, який має міцні зв'язки і хороший заробіток в Україні і не збирається ставати нелегальним мігрантом.

Іноді офіцер просто по-людськи цікавиться вашим життям і задає додаткові запитання - це нормально, вас не намагаються "завалити", як на іспиті. Будьте природніми і правдивими. Документи на підтвердження ваших слів подавайте візовому офіцерові, тільки якщо вас про це попросили.

Найчастіші запитання на співбесіді

З якою метою ви плануєте відвідати країну.

Відповідайте без зайвих подробиць, якщо їх від вас не вимагають. Наприклад, якщо ви - приватна особа і їдете без запрошення, цілком достатньо буде відповісти, що ви - турист. Але якщо офіцер зажадає більш точних відомостей, будьте готові відповісти на запитання: де і коли збираєтеся побувати, в якому готелі плануєте зупинитися (бронювати номер при цьому необов'язково), що ця поїздка буде означати для вас особисто, і обов'язково - коли ви збираєтеся додому.

Ким вам доводиться людина, що запрошує вас за кордон

Офіцер може також запитати, як і коли ви познайомилися з цією людиною, або попросити документи, що підтверджують родинні зв'язки.

Чи володієте ви англійською?

Це питання може виникнути, якщо поїздка не тільки туристична, а й пов'язана з діловими інтересами. Чи знайдеться для вас перекладач або людина, що непогано володіє англійською?

Хто фінансує поїздку?

Не зовсім зручне запитання зі звичної точки зору. А в посольстві хочуть знати, що ви не збираєтеся шукати багатого спонсора на чужині або нав'язуватися благодійним товариствам. Будьте готові підтвердити свою фінансову спроможність або довести, що поїздку фінансує ваш роботодавець чи родичі.

Питання про роботу.

Ким ви працюєте, чи узгоджено вашу відпустку з керівництвом, яка у вас платня, чим займається ваша фірма і т.д.

Питання про сімейний стан.

Останнім часом такі питання постають досить часто, особливо якщо ви - молода і приваблива дівчина, або збираєтеся подорожувати на самоті, без сім'ї, або ваша рідня живе в США.

Питання по анкеті.

Якщо ви допустили в анкеті помилку при заповненні (наприклад, неправильно вказали номер паспорта), спокійно визнайте це. Часто помилку можна виправити прямо на місці. А найкраще довірити заповнення анкети фахівцям нашого Центру візової підтримки ;-)

Якщо ж вам із якоїсь причини повернули паспорт без візи в США, не впадайте у відчай: у вас завжди є другий шанс сплатити консульський збір, подати документи і зробити все правильно.