Оформлення віз
громадянам України!
Оформляємо візу в шенген від 85 євро
Гарантія, мінімальний пакет документів!

Популярні туристичні напрямки 2016 року

За даними Всесвітньої туристичної організації (UNWTO), кожна одинадцята особа у світі працює в галузі туризму чи надає мандрівникам якісь послуги, а кожен шостий мешканець планети Земля за останній рік хоч раз їздив на відпочинок за кордоном. Незважаючи на коливання світових валют, проблеми з безпекою та отриманням віз та інші фактори, галузь розвивається, просто турагенції, тримаючи ніс за вітром, переключаються на безпечніші та перспективніші напрямки.

Найбільше туристів у минулому році відвідало Старий Світ (найпопулярніші напрямки - Франція, Іспанія та Італія), дещо менше - США та Китай; ці ж країни отримали і найбільший дохід від туризму.

Туристи рідко відмовляються від поїздок через тероризм чи епідемії, але намагаються вибрати спокійніші напрямки. Так, замість Єгипту, Туреччини та Тунісу сучасний турист поїде до Іспанії, Португалії чи Хорватії.

Експерти компанії Global Blue, одного з найбільших у світі операторів Tax Free, стверджують, що найбільше грошей від шопінгу “осідає” у США та Китаї. Американці та китайці теж дуже активно витрачають гроші під час поїздок.
 
Про Tax Free та як його повернути, є окрема стаття у нас на сайті.

Портал TripAdvisor, у свою чергу, визначив список найдешевших і найдорожчих столиць світу за рік. За основу бралась вартість проживання у чотиризірковому готелі, середня вартість ланчу, проїзд на таксі та відвідування трьох найвідоміших пам’яток. У Європі найдорожчими були Париж та Рим, а світовий рекорд цін установив Нью-Йорк. Відносно дешевими портал назвав Мадрид, Берлін та Відень.

Найбільш “екологічним” місцем відпочинку визнано Іспанію. Так, 587 пляжів у Іспанії відмічено “блакитним прапором” - особливою відзнакою Фонду екологічної освіти. Також у п’ятірку найкращих увійшли Греція, Туреччина, Франція та Португалія.