Оформлення віз
громадянам України!
Оформляємо візу в шенген від 85 євро
Гарантія, мінімальний пакет документів!

Найвідоміші парки розваг у Європі

Всі без винятку діти люблять атракціони і казки. Щоб порадувати свою дитину, батьки водять її на атракціони і в театр юного глядача. А в Європі ці два заняття успішно поєднують - на території найвідоміших парків розваг. Представляємо вам п'ятірку найкращих європейських парків.

Діснейленд. Франція

Найвідоміший парк розваг у Європі знаходиться в 32 км на схід від Парижа, в місті Марн-ля-Вале. Площа його становить 1943 га. Європейський Діснейленд є частиною комплексу парку розваг компанії «Уолт Дісней». Він був відкритий в 1992 році. На території знаходяться два тематичних парки Disneyland Park і Walt Disney Studios Park, зона розваг для дорослих з кінотеатрами та дискотеками, поле для гольфу, діловий та житловий квартали, декілька готелів.

Навколо знаменитого Замку Сплячої Красуні, символу Діснейленду, групуються п'ять окремих частин парку Діснейленд:

  • Країна пригод - для шанувальників Індіани Джонса і піратів Карибського моря;
  • Прикордонна країна, частинка американського Дикого Заходу в Європі;
  • Головна вулиця США, що складається, в основному, з магазинчиків і ресторанів. Архітектура Вулиці нагадує американський стиль кінця XIX століття, і відтворює містечко Марселін, де виріс Уолт Дісней. Вона веде до Замку Сплячої Красуні, звідки починається шлях в інші частини парку;
  • Країна відкриттів, яка представляє майбутнє з точки зору фантастів XIX століття. Найвідоміші атракціони - американські гірки, симулятор польотів, картингова траса;
  • Країна фантазії - для юних відвідувачів. Тут можна зустріти персонажів більшості диснеївських казок і взяти участь у їхніх пригодах.

Сіам Парк, Тенеріфе

На острові Тенеріфе (Канарський архіпелаг) знаходиться найбільший аквапарк у Європі. Він був відкритий в 2008 році і відразу привернув увагу численних туристів. Територія розваг на воді займає 185 кв. км. Будинки Сіам-Парку побудовані в тайському стилі, частина з них - точні копії стародавніх споруд Таїланду. Для того, щоб ілюзія Сіаму була повною, проектувати парк запросили архітектора з Бангкока.

У цьому аквапарку кожен знайде щось для себе. Тут є унікальний палац хвиль, 25 гірок різної екстремальності, а також повільна ріка. Атракціони парку розраховані на кілька вікових категорій: для найменших є басейни з невисокими горами, для підлітків і дорослих - адреналінові спуски з великої висоти з божевільною швидкістю: «Камікадзе», «Змія Джунглів», «Гігант» і інші. Юні шукачі пригод із задоволенням відправляються в «Загублене місто», де на них чекають загадки, пошуки скарбів і різні водні гірки. Для тих, хто віддає перевагу більш спокійним розвагам, одне задоволення - плисти на гумовому колі Ледачою рікою, оглядаючи чудові пейзажі Сіам-Парку. У Палаці Хвиль відвідувачі загоряють на пляжі або катаються на штучних хвилях. А якщо водні атракціони набридли, можна подивитися лазерне шоу «Виверження вулкана».

Валібі, Бельгія

Найкращий у Європі парк для любителів екстремальних атракціонів пропонує розваги для будь-якого віку. Кенгуруленд і печера Алі-Баби, шоу морських котиків і зустрічі з казковими персонажами призначаються для наймолодших. Найнебезпечніші і веселі атракціони, які обирають діти старшого віку і підлітки, - мертві петлі Boomerang, американські гірки ZigZag, змія Serpent, підземна подорож серед чудовиськ на атракціоні Au Monster Circus, торнадо, вільне падіння з висоти 15 поверху і багато іншого.

А цілих два місяці перед Днем усіх святих у Валібі влаштовують грандіозне святкування Геловіну, і парк заповнює нечиста сила. Загалом, відвідування Валібі гарантує сильні емоції і море задоволення.

Окрема частина Валібі пропонує розваги на воді. Аквалібі - це басейн серед тропічної рослинності. Вода тут цілий рік прогрівається до 29°С. Найпопулярніші атракціони - штучні хвилі, водні гірки та жолоб довжиною 140 м.

Парк розташований в місті Льовен у Бельгії.

Європа-Парк. Німеччина

Місто Руст на північному заході Німеччини може похвалитися найбільшим німецьким парком розваг, що відкрився в 1975 році. 11 тематичних розділів парку представляють країни Європи - Німеччину, Італію, Швейцарію, Нідерланди, Росію, Англію, Францію, Іспанію, Грецію, Португалію та Скандинавські країни. Міні-Європа розмістилася на площі в 65 гектарів. Кожна з частин парку, як і країна, яку вона представляє, має свої особливості: в Італії знаходяться палаци в стилі бароко і Колізей, де проходять гладіаторські бої, в Греції - водний атракціон «Посейдон», довжина якого - 850 м, в Скандинавії можна відвідати унікальні «норвезькі фіорди» і сплавитися бурхливою рікою. Кожна частина парку має особливу архітектуру, працівники носять національні костюми.

Леголенд. Данія

Знаменитий парк цілком побудований із детальок конструктора Лего. Для будівництва використали більш 46 млн кубиків LEGO різних форм і розмірів, площа парку зайняла приблизно 100000 кв.м.

Символом Леголенда стала його найбільша частина - Мініленд, що представляє найвідоміші куточки планети в мініатюрі. Тут можна побачити маленьку статую Свободи, лондонський Біг-Бен, відомі вулиці, площі, пам'ятники мистецтва. На будівництво Мініленда пішло близько 20 млн кубиків LEGO.

Світ Дупло - зона Леголенду, призначена для найменших. Вона обладнана м'яким покриттям, щоб захистити малюків від падіння. Тут знаходиться знаменита автошкола для дітей, де вони вчать правила дорожнього руху, а після здачі іспиту з водіння отримують дитячі водійські права.

Також широко відомі Земля Піратів, Королівство Лицарів і Світ пригод, призначені для дітей старшого віку.
Данський Леголенд знаходиться в місті Білунд, в центральній частині півострова Ютландія. Він став першим у групі парків розваг Лего, що знаходяться в Німеччині, Англії і в США.

Для відвідування парків розваг у Європі необхідне оформлення шенгенської візи і візи для дітей. Звертайтеся в Центр візової підтримки, ми допоможемо!