Оформлення віз
громадянам України!
Оформляємо візу в шенген від 85 євро
Гарантія, мінімальний пакет документів!

Найнезвичніші ресторани світу

Ресторан, де можна смачно поїсти, - це занадто банально, вважають деякі власники підприємств громадського харчування. Тому в багатьох країнах світу є заклади, де відвідувача в хорошому або поганому сенсі слова вражають інтер'єри, обслуговування або меню, а на саму їжу вже ніхто не звертає особливої ​​уваги. Читайте про найнезвичніші ресторани світу.

B.E.D., Майамі

Тут кожен може відчути себе жителем древнього Риму або здійснити свою потаємну мрію і отримати сніданок у ліжко. У ресторані B.E.D. не знайдеш ні крісел, ні стільців - замість них відвідувачі зручно влаштовуються на двоспальних ложах.

Ліжка у величезному залі розташовані на подіумах. Для зручності відвідувачів на кожному з них є величезна кількість подушок, а освітлюють ложа вишукані свічки, що стоять на тацях. Щоб створити затишок у «спальні», можна відокремитись від інших відвідувачів напівпрозорими фіранками.

Концепція ресторану досить популярна, тому різноманітні назви, що нагадують про ліжках, з'явилися в багатьох містах світу.

Ninja, Нью-Йорк

У центрі Манхеттена знаходиться майже справжнє феодальне село ніндзя. Сюди можна потрапити, пройшовши темним лабіринтом нью-йоркських підвалів. 22 кам'яних будиночки села є одночасно кабінетами ресторану. В обробці інтер'єру (чи все-таки екстер'єру?) використовувалися деревина, бамбук та інші традиційні в Японії матеріали.

Страви тут подають офіціанти, вбрані у все чорне; серед них є і дівчата. Всі вони володіють кунг-фу, носять справжні мечі і демонструють фантастичні трюки зі зброєю і вогнем. Час від часу в ресторані влаштовуються театральні вистави. Власне, в Ninja відвідувач платить швидше за шоу, ніж за смачну їжу..

Ice Hotel, Квебек, Канада

Крижаний палац у Квебеку, що включає готель, ресторан, бар і виставковий зал, де представлені скульптури з льоду, щороку відбудовується наново. Нічого дивного: навесні споруда починає танути, а в зимовий період її повністю відновлюють. Будівництво триває близько 5 тижнів, на нього йде 12 тис.тонн снігу і 400 тонн льоду. Споруда нагадує кафедральний собор: склепіння підтримують крижані колони. Стіни, дах, підлога, всі меблі в ресторані, як і інші елементи інтер'єру, зроблені зі снігу та льоду. Ні метал, ні інші сучасні конструкції тут не використовуються.

У Північній Америці це перший крижаний ресторан. Зате в Європі їх налічується вже більше 5, і кожен приваблює безліч туристів.

The Clinic, Сінгапур

Ресторан, бар і клуб (три в одному) приваблює туристів, що мають здорове почуття гумору, своїм незвичайним інтер'єром. Він дійсно нагадує лікарню. Відвідувачі тут розміщуються на інвалідних кріслах або на лікарняних ліжках із коліщатками, а страви розставлені на столах для хірургічного інструментарію або на невеликих столиках у формі таблеток. Замість перегородок використовуються лікарняні ширми; для освітлення служать хірургічні лампи. Коктейлі подаються у крапельницях, а посуд сильно змахує на лабораторне обладнання. Відвідувачів приваблюють красиво розставлені стоматологічні крісла і скелети. Всю цю красу можна оглядати з вулиці, адже «столики» розмістилися і всередині приміщення, і під відкритим небом. Ідею ресторану-клініки його власники почерпнули у Дем'єна Херста, засновника легендарного лондонського закладу Pharmacy.

Conflict Kitchen, Піттсбург, Пенсільванія

У цього закладу є власні принципи. Неважливо, з ким зараз воюють Штати: в меню завжди знайдуться національні страви "ворога". Як вважають власники ресторану, це спосіб «піднятися» над політичними конфліктами. Разом зі зміною ворога Штатів змінюється і перелік страв. За час існування ресторану в ньому пропонувалося скуштувати страви національної кухні Афганістану, Венесуели, Куби, Північної Кореї та Ірану.

Що цікаво, одночасно змінюється оформлення фасаду ресторану: назва «Conflict Kitchen» перекладається на мову актуальної в даний момент країни.

Усередині заклад нагадує конференц-зал: разом із меню відвідувачі отримують інформаційний дайджест, який знайомить їх з історією і культурою країни-суперниці, найбільш злободенними новинами; в ресторані час від часу проходять відеоконференції з фахівцями з наболілих питань, а також реальні зустрічі з політиками та істориками.

The Lockup, Токіо

Відвідавши цей ресторан, ви можете відчути себе персонажем фільму жахів. The Lockup стилем оформлення нагадує в'язницю, і сьорбати баланду ви будете, сидячи в окремому похмурому, але комфортабельному приміщенні, за гратами. Ресторан прикрашають черепи та іржаві кайдани. Біля входу стоїть електричний стілець, сподіваємося, із несправжнім трупом. Якщо випадково скажете, що у вас сьогодні день народження, пісеньку-привітання заспіває монстр в дешевій страшненькій масці. Абсурду ситуації додають цілком милі офіціантки, що пропонують спробувати «салат із людського м'яса», коктейль «довічне ув'язнення» і несправжній кокаїн.

Тюремна тема популярна як у Японії, так і в інших країнах світу, і бажаючі відчути на собі руку правосуддя можуть це зробити абсолютно безбоязно.

Щоб відвідувати ресторани за кордоном, оформляйте візи в Центрі візової підтримки "MY-VISA", наприклад, замовте туристичну візу в США.